BMW 520D
Dit kenteken behoort tot een BMW 520D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.191. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 220 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 520D (2010 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 440help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.191 |
| Vermogen | 135 KW / 183 PK |
| Koppel | 380 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.3 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 93 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Niet geregistreerdDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 42-PLT-2. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 februari 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 februari 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 22 februari 2011 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 10 juli 2025
| Datum | 10 juli 2025 |
| Kilometerstand | 414.677 km |
| Vraagprijs | €6.495 |
| Plaats | Barendrecht |
Advertentie van 9 juli 2025
| Datum | 9 juli 2025 |
| Kilometerstand | 415.500 km |
| Vraagprijs (10 juli 2025) | €6.000 |
| Vraagprijs (9 juli 2025) | €6.500 |
| Plaats | Monster |
Advertentie van 20 juni 2025
| Datum | 20 juni 2025 |
| Kilometerstand | 414.000 km |
| Vraagprijs | €7.500 |
| Plaats | Naaldwijk |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 135 KW / 184 PK |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Motorcode | N47D20C |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.2 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1790 kg |
| Massa ledig voertuig | 1690 kg |
| Toegestane max. massa | 2365 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2968 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4907 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1860 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1462 mm) |
| Draaicirkel | 11.95 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 560 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1670 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 12 februari 2026 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 12 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 december 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Fusee(kogel) te veel speling |
Keuring van 9 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 10 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 januari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 februari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Recente tenaamstellingen
| 12 juli 2025 | Huidige eigenaar, 308 dagen in bezit |
| 11 juli 2025 | 1 dagen in bezit |
| 10 juli 2025 | 1 dagen in bezit |
| 20 maart 2025 | 112 dagen in bezit |
| 22 februari 2011 | 5140 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 juli 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP240221 |
| Omschrijving | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 5.144,881 (waarvan 87.520 in Nederland) |
