VOLVO XC60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.154. de personenauto beschikt over een 205 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 205 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 (2009 - 2012)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 67help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.154 |
| Vermogen | 151 KW / 205 PK |
| Koppel | 420 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 42-KGK-6. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 13 november 2009 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 13 november 2009 |
| Eerste toelating Nederland | 13 november 2009 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 151 KW / 206 PK |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Motorcode | D5244T10 |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.9 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.1 L/100km (1:9.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.1 L/100km (1:16.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.5 L/100km (1:13.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 199 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1811 kg |
| Massa ledig voertuig | 1711 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2774 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (909 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.9 meter (944 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4627 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1891 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2120 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1713 mm) |
| Draaicirkel | 11.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 495 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1455 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 18 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 4 maart 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 14 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 18 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Brandstoflekkage |
| Aandachtspunt | 1x Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt | 1x Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
Keuring van 14 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 november 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 oktober 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 17 maart 2022 | Huidige eigenaar, 1514 dagen in bezit |
| 8 februari 2022 | 37 dagen in bezit |
| 28 november 2013 | 2994 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 september 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200327 |
| Omschrijving | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.183,701 (waarvan 102.166 in Nederland) |
