AUDI A5 SPORTBACK
Dit kenteken behoort tot een AUDI A5 SPORTBACK personenauto en heeft een nieuwwaarde van €59.102. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 234 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A5 SPORTBACK (2012 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | hatchback |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €59.102 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.2 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Continu variabele transmissie |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 53 dagen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 41-ZDL-5. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 9 oktober 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 9 oktober 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 9 oktober 2012 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Topsnelheid | 234 km/h |
| Motorcode | CDN |
| Tankinhoud | 63 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.7 L/100km (1:13.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1605 kg |
| Massa ledig voertuig | 1505 kg |
| Toegestane max. massa | 2080 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2817 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (861 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1041 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4712 mm) tot 4.8 meter (4796 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1854 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2020 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1381 mm) tot 1.4 meter (1401 mm) |
| Draaicirkel | 11.5 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 480 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 980 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 16 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 6 juni 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 11 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 2 september 2017 | Huidige eigenaar, 3148 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 21 juni 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180301 |
| Omschrijving | In de elektronica van de extra waterpomp kan vocht binnen dringen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Kortsluiting en uitvallen van de waterpomp. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 743.196 (waarvan 110 in Nederland) |
Terugroepactie van 31 maart 2017
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP170194 |
| Omschrijving | Door vuildeeltjes in de koelvloeistof kan de elektrische waterpomp blokkeren. Hierdoor kan de waterpomp oververhit raken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Door oververhitting van de waterpomp kan er brand ontstaan. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.048,362 (waarvan 2.795 in Nederland) |
