VOLVO XC60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €59.104. de personenauto beschikt over een 181 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 (2014 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 935help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €59.104 |
| Vermogen | 133 KW / 181 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 7.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 4-ZNB-95. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 6 februari 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 6 februari 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 6 februari 2015 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 133 KW / 181 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | D4204T5 |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.4 L/100km (1:22.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 22.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.7 L/100km (1:21.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 124 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1734 kg |
| Massa ledig voertuig | 1634 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2774 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4644 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1891 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1713 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 3 december 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 12 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 november 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 november 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 december 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 november 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 november 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 6 februari 2015 | Huidige eigenaar, 4086 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 juli 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200338 |
| Omschrijving | Mogelijk is er onvoldoende koeling van de motor(onderdelen) door ingesloten lucht in het koelsysteem na het vullen ervan. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Onvoldoende koeling kan schade aan de motor(onderdelen) veroorzaken en risico op brand in de motorruimte. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 181.186 (waarvan 12.186 in Nederland) |
Terugroepactie van 26 september 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200327 |
| Omschrijving | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.183,701 (waarvan 102.166 in Nederland) |
Terugroepactie van 9 december 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190527 |
| Omschrijving | De software van het motormanagement werkt niet optimaal bij alle omstandigheden. Hierbij kan vervuiling in het inlaatsysteem ontstaan en kan het kunststof inlaatkanaal vervormen en smelten. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Niet goed lopen/inhouden van de motor, ontstaan van brand bij de motor. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 159.736 (waarvan 7.683 in Nederland) |
Terugroepactie van 11 juli 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190294 |
| Omschrijving | De software van het motormanagement werkt niet optimaal bij alle voorkomende omstandigheden. Hierbij kan vervuiling in de luchtinlaatleiding optreden en kan het kunststof inlaatspruitstuk vervormen en smelten. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Wegvallen van het vermogen van de motor en in de motorruimte kan brand ontstaan. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 507.353 (waarvan 36.793 in Nederland) |
