AUDI A5
Dit kenteken behoort tot een AUDI A5 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.163. de personenauto beschikt over een 265 PK sterke 3197 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A5 (2009 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 8help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | hatchback |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.163 |
| Vermogen | 195 KW / 265 PK |
| Koppel | 330 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.6 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 39 dagen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 36-ZKJ-1. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 januari 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 10 december 2012 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 januari 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 10 december 2012 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €10.630Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type AUDI A5 is €6.751 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 4 mei 2026
| Datum | 4 mei 2026 |
| Kilometerstand | 197.283 km |
| Vraagprijs | €9.249 |
| Plaats | Tilburg |
Advertentie van 3 april 2026
| Datum | 3 april 2026 |
| Kilometerstand | 197.283 km |
| Vraagprijs | €9.749 |
| Plaats | Tilburg |
Advertentie van 3 maart 2026
| Datum | 3 maart 2026 |
| Kilometerstand | 197.283 km |
| Vraagprijs | €9.999 |
| Plaats | Tilburg |
Advertentie van 30 januari 2026
| Datum | 30 januari 2026 |
| Kilometerstand | 197.283 km |
| Vraagprijs | €9.999 |
| Plaats | Tilburg |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 3197 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 195 KW / 266 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | CAL |
| Tankinhoud | 64 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 13.5 L/100km (1:7.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.3 L/100km (1:10.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 216 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1725 kg |
| Massa ledig voertuig | 1625 kg |
| Toegestane max. massa | 2180 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2817 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4711 mm) tot 4.9 meter (4855 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1854 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1381 mm) tot 1.4 meter (1401 mm) |
| Draaicirkel | 11.5 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 480 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 980 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 juni 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 2 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Lichtbeeld dimlicht onjuist |
Keuring van 23 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 mei 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 22 januari 2026 | Huidige eigenaar, 115 dagen in bezit |
| 14 april 2017 | 3205 dagen in bezit |
