BMW 3ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 3ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.151. de personenauto beschikt over een 306 PK sterke 2979 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 3ER REIHE (2006 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 84help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | coupe |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.151 |
| Vermogen | 225 KW / 306 PK |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 2 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 34-TJ-JH. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 28 september 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 28 september 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 28 september 2006 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 29 juni 2025
| Datum | 29 juni 2025 |
| Kilometerstand | 207.291 km |
| Vraagprijs (5 juli 2025) | €12.500 |
| Vraagprijs (29 juni 2025) | €12.999 |
| Plaats | Zutphen |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2979 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 225 KW / 306 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N54B30A |
| Geluidsniveau stationair | 88 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 13.8 L/100km (1:7.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.5 L/100km (1:10.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 228 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1615 kg |
| Massa ledig voertuig | 1515 kg |
| Toegestane max. massa | 2020 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2760 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4580 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1782 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1395 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 27 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 27 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 25 september 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
Keuring van 29 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 21 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 28 september 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remleiding door corrosie aangetast |
Keuring van 28 augustus 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band beschadigd |
Keuring van 26 augustus 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 27 september 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Recente tenaamstellingen
| 26 april 2025 | Huidige eigenaar, 378 dagen in bezit |
| 19 april 2025 | 7 dagen in bezit |
| 30 maart 2012 | 4768 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 juli 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250247 |
| Omschrijving | Na enkele jaren kan er door luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen bij de bestuurdersairbag een defect ontstaan aan de gasgenerator. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.452,503 (waarvan 49.614 in Nederland) |
Terugroepactie van 22 februari 2022
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP210622 |
| Omschrijving | De afsluitpluggen van de cilinderkop zijn mogelijk niet goed vastgedraaid. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Olielekkage, dat op de achterband kan komen. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.746 (waarvan 12 in Nederland) |
Terugroepactie van 27 september 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180384 |
| Omschrijving | In de stekkerverbinding op de aanjagereindtrap kan wrijvingscorrosie ontstaan. Hierdoor kan in de stekkerverbinding een elektrische weerstand ontstaan. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De stekkerverbinding kan oververhit raken met kans op kortsluiting. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.035,604 (waarvan 41.470 in Nederland) |
