VOLKSWAGEN CALIFORNIA
Dit kenteken behoort tot een VOLKSWAGEN CALIFORNIA personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.177. de personenauto beschikt over een 179 PK sterke 1968 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 185 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 11.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CALIFORNIA (2010 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 5help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | GROEN |
| Nieuwprijs | €72.177 |
| Vermogen | 132 KW / 179 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.8 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 34-RGN-8. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 18 mei 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 18 mei 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 18 mei 2011 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €485 |
| FRIESLAND | €481 |
| DRENTHE | €481 |
| OVERIJSSEL | €470 |
| FLEVOLAND | €472 |
| GELDERLAND | €487 |
| UTRECHT | €474 |
| NOORD HOLLAND | €470 |
| ZUID HOLLAND | €494 |
| ZEELAND | €472 |
| NOORD BRABANT | €475 |
| LIMBURG | €477 |
Motor
| Fabrikant | VOLKSWAGEN AG |
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 132 KW / 180 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Motorcode | CFC |
| Hoeveelheid motorolie | 7 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.5 L/100km (1:9.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.4 L/100km (1:11.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 221 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 B |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2560 kg |
| Massa ledig voertuig | 2460 kg |
| Toegestane max. massa | 3080 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (3000 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4892 mm) tot 5.0 meter (4991 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1904 mm) |
| Hoogte | 2.0 meter (1970 mm) tot 2.0 meter (1990 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 20 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Keuring van 3 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 27 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Band beschadigd |
Keuring van 20 maart 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Retroreflector vertoont gebrek |
Keuring van 30 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 18 mei 2011 | Huidige eigenaar, 5478 dagen in bezit |
