BMW X REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW X REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.198. de personenauto beschikt over een 217 PK sterke 2993 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X REIHE (2005 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 40help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.198 |
| Vermogen | 160 KW / 217 PK |
| Koppel | 500 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.3 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 709 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2023 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 33-SP-GR. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 maart 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 maart 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 30 maart 2006 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €790 |
| FRIESLAND | €783 |
| DRENTHE | €783 |
| OVERIJSSEL | €766 |
| FLEVOLAND | €770 |
| GELDERLAND | €794 |
| UTRECHT | €773 |
| NOORD HOLLAND | €766 |
| ZUID HOLLAND | €805 |
| ZEELAND | €770 |
| NOORD BRABANT | €774 |
| LIMBURG | €777 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2993 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 160 KW / 218 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | 306D2 |
| Tankinhoud | 93 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 12 L/100km (1:8.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8 L/100km (1:12.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.4 L/100km (1:10.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 250 g/km |
| Milieuklasse | EURO 3 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2180 kg |
| Massa ledig voertuig | 2080 kg |
| Toegestane max. massa | 2695 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2820 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4667 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1872 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2180 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1715 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 465 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1550 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 6 juni 2024 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 6 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 2 september 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 12 oktober 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 oktober 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 22 juni 2023 | Huidige eigenaar, 1059 dagen in bezit |
| 19 maart 2022 | 460 dagen in bezit |
| 11 februari 2022 | 36 dagen in bezit |
| 8 juli 2019 | 949 dagen in bezit |
