BMW 523I
Dit kenteken behoort tot een BMW 523I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.171. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 2996 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 227 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 523I (2011 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 226help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.171 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Koppel | 270 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.4 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 2.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 32-PVH-5. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 1 april 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 1 april 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 1 april 2011 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2996 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Topsnelheid | 227 km/h |
| Motorcode | N53B30A |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 6.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.8 L/100km (1:9.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.1 L/100km (1:16.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.8 L/100km (1:12.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 182 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1805 kg |
| Massa ledig voertuig | 1705 kg |
| Toegestane max. massa | 2380 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2968 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4907 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1860 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1462 mm) |
| Draaicirkel | 11.95 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 560 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1670 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 28 juli 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 28 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Keuring van 29 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Keuring van 17 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 16 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 juli 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Recente tenaamstellingen
| 15 juli 2022 | Huidige eigenaar, 1397 dagen in bezit |
| 7 juni 2022 | 38 dagen in bezit |
| 19 mei 2022 | 19 dagen in bezit |
| 27 juni 2020 | 691 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 8 juli 2024
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP240221 |
| Omschrijving | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 5.144,881 (waarvan 87.520 in Nederland) |
