MERCEDES-BENZ E 220 CDI
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 220 CDI personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.200. de personenauto beschikt over een 170 PK sterke 2149 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 225 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 220 CDI (2006 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 116help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.200 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.6 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 1098 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2022 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 29-TF-RV. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 augustus 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 augustus 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 4 augustus 2006 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €520 |
| FRIESLAND | €516 |
| DRENTHE | €516 |
| OVERIJSSEL | €505 |
| FLEVOLAND | €508 |
| GELDERLAND | €522 |
| UTRECHT | €510 |
| NOORD HOLLAND | €505 |
| ZUID HOLLAND | €529 |
| ZEELAND | €508 |
| NOORD BRABANT | €510 |
| LIMBURG | €512 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2149 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Motorcode | 646821 |
| Tankinhoud | 65 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.1 L/100km (1:11.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.4 L/100km (1:18.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.7 L/100km (1:14.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 177 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1640 kg |
| Massa ledig voertuig | 1540 kg |
| Toegestane max. massa | 2140 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2854 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (869 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1133 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4822 mm) tot 4.9 meter (4883 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1822 mm) tot 1.8 meter (1830 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2063 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1462 mm) tot 1.5 meter (1504 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 540 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 14 mei 2023 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 4 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 4 mei 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Veer gebroken of gescheurd |
Keuring van 17 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 mei 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 juli 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 12 november 2022 | Huidige eigenaar, 1281 dagen in bezit |
| 16 mei 2019 | 1276 dagen in bezit |
