SAAB 9-3
Dit kenteken behoort tot een SAAB 9-3 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.190. de personenauto beschikt over een 250 PK sterke 2792 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 240 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | SAAB |
| Model | 9-3 (2005 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 61help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.190 |
| Vermogen | 184 KW / 250 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.5 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 9 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 28-TF-HV. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 augustus 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 augustus 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 4 augustus 2006 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | SAAB AUTOMOBILE AB |
| Motorinhoud | 2792 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 184 KW / 251 PK |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Motorcode | B284L |
| Tankinhoud | 62 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 17.3 L/100km (1:5.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 5.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.5 L/100km (1:13.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11.1 L/100km (1:9.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 266 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1775 kg |
| Massa ledig voertuig | 1675 kg |
| Toegestane max. massa | 2130 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2675 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4635 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1762 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1430 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 235 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 352 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 23 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 21 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 23 januari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Roestschade veerschotel |
| Aandachtspunt | 1x Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt | 2x Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt | 1x Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt | 1x Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 19 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 9 november 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 december 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 20 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 11 november 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 december 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 oktober 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 25 februari 2017 | Huidige eigenaar, 3367 dagen in bezit |
