MERCEDES-BENZ E 280 CDI
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 280 CDI personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.159. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 2987 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 238 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 280 CDI (2007 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 28help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.159 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 440 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 1785 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 5 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 27-ZR-RN. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 7 mei 2008 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 7 mei 2008 |
| Eerste toelating Nederland | 7 mei 2008 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2987 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Motorcode | 642920 |
| Tankinhoud | 65 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 13 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.5 L/100km (1:13.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 199 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1740 kg |
| Massa ledig voertuig | 1640 kg |
| Toegestane max. massa | 2240 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2854 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (869 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1133 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4822 mm) tot 4.9 meter (4883 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1822 mm) tot 1.8 meter (1830 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2063 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1462 mm) tot 1.5 meter (1504 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 540 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 1 juli 2021 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 25 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 5 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 26 juni 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 6 juli 2020 | Huidige eigenaar, 2145 dagen in bezit |
