AUDI A6
Dit kenteken behoort tot een AUDI A6 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de personenauto beschikt over een 179 PK sterke 2698 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 223 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A6 (2005 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 65help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ROOD |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen | 132 KW / 179 PK |
| Koppel | 380 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.1 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 126 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 4 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Niet geregistreerdDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 26-ZHR-9. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 8 maart 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 14 november 2012 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 8 maart 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 14 november 2012 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €16.426Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type AUDI A6 is €17.886 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 16 april 2025
| Datum | 16 april 2025 |
| Kilometerstand | 328.796 km |
| Vraagprijs | €2.998 |
| Plaats | Sneek |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 2698 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 132 KW / 180 PK |
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Motorcode | BPP |
| Tankinhoud | 80 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8.2 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12 L |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11.4 L/100km (1:8.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.5 L/100km (1:11.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 229 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1890 kg |
| Massa ledig voertuig | 1790 kg |
| Toegestane max. massa | 2445 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2857 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4933 mm) tot 5.0 meter (5018 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1855 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1453 mm) tot 1.5 meter (1498 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 565 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1660 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 6 januari 2026 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 6 januari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Gordelsluiting werkt niet |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 22 december 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt | 1x Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Keuring van 28 november 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
Keuring van 13 december 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 27 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 december 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 november 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mistlicht voor niet juist aangebracht |
Keuring van 7 december 2017
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Recente tenaamstellingen
| 31 juli 2025 | Huidige eigenaar, 285 dagen in bezit |
| 25 april 2025 | 97 dagen in bezit |
| 17 april 2025 | 8 dagen in bezit |
| 9 april 2025 | 8 dagen in bezit |
| 14 december 2016 | 3038 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 13 januari 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250014 |
| Omschrijving | De motorregeleenheid bevat mogelijk niet de juiste software. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Hierdoor kan de stikstofuitstoot onder bepaalde rijomstandigheden te hoog zijn. |
| Mogelijk gevolg | Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 430.804 (waarvan 700 in Nederland) |
Terugroepactie van 3 februari 2023
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP230027 |
| Omschrijving | Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.343,377 (waarvan 37.294 in Nederland) |
