AUDI A6 AVANT
Dit kenteken behoort tot een AUDI A6 AVANT en heeft een nieuwwaarde van €72.197.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A6 AVANT |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.197 |
| Vermogen | 130 KW / 177 PK |
| Brandstof | diesel |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Nog 4 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Niet geregistreerdDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 26-XSX-1. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 1 augustus 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 1 augustus 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 1 augustus 2012 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 31 december 2025
| Datum | 31 december 2025 |
| Kilometerstand | 305.000 km |
| Vraagprijs | Onbekend |
| Plaats | Bladel |
Motor
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 130 KW / 177 PK |
| Geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 L/100km (1:19.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 135 g/km |
| Milieuklasse | Onbekend |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1725 kg |
| Massa ledig voertuig | 1625 kg |
| Toegestane max. massa | 2280 kg |
Ruimte en afmetingen
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 21 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 11 september 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
Keuring van 20 september 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 21 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 2x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 8 augustus 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 september 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 8 juli 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 juni 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 9 januari 2026 | Huidige eigenaar, 128 dagen in bezit |
| 16 november 2021 | 1515 dagen in bezit |
| 3 maart 2021 | 258 dagen in bezit |
| 27 februari 2021 | 4 dagen in bezit |
| 26 februari 2021 | 1 dagen in bezit |
| 8 oktober 2015 | 1968 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 17 februari 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP150307 |
| Omschrijving | De software die in deze voertuigen met een EA189 dieselmotor is geïnstalleerd zorgt tijdens rollenbanktests mogelijk voor lagere NOx-waarden dan die onder dezelfde omstandigheden op de weg zouden zijn gemeten. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Het belasten van het milieu |
| Mogelijk gevolg | Het belasten van het milieu, Onbekend |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.368,819 (waarvan 24.773 in Nederland) |
