BMW 3ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 3ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.154. de personenauto beschikt over een 231 PK sterke 2979 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 240 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 3ER REIHE (2004 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 9help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | BRUIN |
| Nieuwprijs | €72.154 |
| Vermogen | 170 KW / 231 PK |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.5 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 26-RB-SF. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 31 januari 2005 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 31 januari 2005 |
| Eerste toelating Nederland | 31 januari 2005 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 11 februari 2024
| Datum | 11 februari 2024 |
| Kilometerstand | 251.200 km |
| Vraagprijs | €8.650 |
| Plaats | Geulle |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2979 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 170 KW / 232 PK |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Motorcode | 306S3 |
| Tankinhoud | 63 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 14.9 L/100km (1:6.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 6.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.5 L/100km (1:13.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.2 L/100km (1:9.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 244 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1695 kg |
| Massa ledig voertuig | 1595 kg |
| Toegestane max. massa | 2040 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2725 mm) |
| Lengte | 4.5 meter (4488 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1757 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1372 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 260 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 300 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 maart 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 27 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 27 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 1 februari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 1 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Keuring van 27 februari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 21 februari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 8 maart 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 14 juni 2024 | Huidige eigenaar, 701 dagen in bezit |
| 14 maart 2017 | 2649 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 juli 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250248 |
| Omschrijving | In het geval dat de passagiersairbag al was vervangen, kan de gasgenerator na enkele jaren alsnog defect raken als gevolg van schommelingen in vochtigheid en temperatuur. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Het is niet uitgesloten dat wanneer een airbag vrijkomt na een botsing, de druk in de gasgenerator te hoog is, de gasgenerator barst en rondvliegende metalen onderdelen ernstig of in extreme gevallen dodelijk letsel veroorzaken. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 777.593 (waarvan 18.814 in Nederland) |
Terugroepactie van 13 oktober 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP150399 |
| Omschrijving | Door een defect aan de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan deze ongecontroleerd afgaan ingeval van een aanrijding. Er kunnen metaaldelen vrijkomen en richting de inzittenden geschoten worden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Indien het defect optreedt en wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd dan zal de airbag geen bescherming bieden en is er kans op het verwonden van de inzittenden door de rondvliegende metaaldelen. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.765,674 (waarvan 22.570 in Nederland) |
Terugroepactie van 14 januari 2015
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP150011 |
| Omschrijving | Door verouderingseffecten in de gasgenerator van de bijrijdersairbag kan bij het activeren een te hoge druk ontstaan. Hierdoor kan van de gasgenerator de behuizing losraken en kunnen metalen fragmenten losraken en wegschieten. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Wordt de airbag ten gevolge van een ongeval geactiveerd en raakt de behuizing los, dan zal de airbag geen bescherming bieden en is er kans op het verwonden van de inzittenden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.200,000 (waarvan 38.060 in Nederland) |
