HYMER T 614 CL
Dit kenteken behoort tot een HYMER T 614 CL personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.188. de personenauto beschikt over een 148 PK sterke 2287 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 142 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | HYMER |
| Model | T 614 CL (2012 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 1help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.188 |
| Vermogen | 109 KW / 148 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 21-ZRT-9. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 18 januari 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 18 januari 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 18 januari 2013 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €575 |
| FRIESLAND | €570 |
| DRENTHE | €570 |
| OVERIJSSEL | €557 |
| FLEVOLAND | €560 |
| GELDERLAND | €578 |
| UTRECHT | €562 |
| NOORD HOLLAND | €556 |
| ZUID HOLLAND | €586 |
| ZEELAND | €560 |
| NOORD BRABANT | €563 |
| LIMBURG | €565 |
Motor
| Fabrikant | HYMER AG |
| Motorinhoud | 2287 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 109 KW / 148 PK |
| Topsnelheid | 142 km/h |
| Motorcode | F1AE3481E |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 5 I |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2990 kg |
| Massa ledig voertuig | 2890 kg |
| Toegestane max. massa | 3850 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.8 meter (3800 mm) |
| Lengte | 7.2 meter (7195 mm) |
| Breedte | 2.4 meter (2350 mm) |
| Hoogte | 2.8 meter (2750 mm) tot 2.9 meter (2850 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 17 oktober 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 10 september 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 september 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 oktober 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 september 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 september 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 oktober 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 9 april 2026 | Huidige eigenaar, 37 dagen in bezit |
| 18 januari 2013 | 4829 dagen in bezit |
