AUDI A6 ALLROAD QUATTRO
Dit kenteken behoort tot een AUDI A6 ALLROAD QUATTRO personenauto en heeft een nieuwwaarde van €85.039. de personenauto beschikt over een 232 PK sterke 2967 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A6 ALLROAD QUATTRO (2007 - 2011)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 29help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €85.039 |
| Vermogen | 171 KW / 232 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.8 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 1613 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2021 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 21-TTR-1. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 13 augustus 2007 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 7 april 2012 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 13 augustus 2007 |
| Eerste toelating Nederland | 7 april 2012 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €20.590Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type AUDI A6 ALLROAD QUATTRO is €20.734 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €700 |
| FRIESLAND | €694 |
| DRENTHE | €694 |
| OVERIJSSEL | €679 |
| FLEVOLAND | €683 |
| GELDERLAND | €704 |
| UTRECHT | €686 |
| NOORD HOLLAND | €679 |
| ZUID HOLLAND | €713 |
| ZEELAND | €683 |
| NOORD BRABANT | €686 |
| LIMBURG | €689 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 2967 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 171 KW / 233 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | ASB |
| Tankinhoud | 80 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.8 L/100km (1:11.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 232 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1955 kg |
| Massa ledig voertuig | 1855 kg |
| Toegestane max. massa | 2510 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2846 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4934 mm) tot 5.0 meter (5029 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1862 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1440 mm) tot 1.5 meter (1526 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 565 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1660 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 november 2021 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 9 november 2020
| Resultaat | Afgekeurd |
| Aandachtspunt | 2x Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Keuring van 9 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Keuring van 19 september 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 30 oktober 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 oktober 2017
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
Recente tenaamstellingen
| 6 november 2020 | Huidige eigenaar, 1981 dagen in bezit |
| 1 augustus 2020 | 97 dagen in bezit |
