BMW 428I
Dit kenteken behoort tot een BMW 428I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.201. de personenauto beschikt over een 245 PK sterke 1997 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 428I (2014 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 34help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.201 |
| Vermogen | 180 KW / 245 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 2-ZLG-04. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 20 januari 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 20 januari 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 20 januari 2015 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1997 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 180 KW / 245 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N20B20A |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.3 L/100km (1:12.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 149 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1605 kg |
| Massa ledig voertuig | 1505 kg |
| Toegestane max. massa | 2090 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2810 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4638 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1825 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1389 mm) |
| Draaicirkel | 11.3 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 480 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1300 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 januari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 15 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 december 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 januari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 januari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 23 april 2025 | Huidige eigenaar, 381 dagen in bezit |
| 1 augustus 2023 | 631 dagen in bezit |
| 16 juni 2023 | 46 dagen in bezit |
| 14 juni 2023 | 2 dagen in bezit |
| 2 februari 2021 | 862 dagen in bezit |
| 4 december 2020 | 60 dagen in bezit |
| 20 november 2020 | 14 dagen in bezit |
| 13 januari 2018 | 1042 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van (Nog) niet bekend
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP230024 |
| Omschrijving | De gasgenerator van de airbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De airbag kan mogelijk niet volledig ontvouwen of de metalen huls van de gasgenerator kan openscheuren en de delen kunnen in het interieur terechtkomen. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 358.073 (waarvan 10.934 in Nederland) |
