AUDI A7 SPORTBACK
Dit kenteken behoort tot een AUDI A7 SPORTBACK personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.155. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 2967 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 235 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A7 SPORTBACK (2013 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | hatchback |
| Kleur | BRUIN |
| Nieuwprijs | €72.155 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.2 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 1688 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 2-XHH-34. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 augustus 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 augustus 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 4 augustus 2014 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 2967 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 150 KW / 204 PK |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Motorcode | CLA |
| Hoeveelheid motorolie | 6.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.1 L/100km (1:19.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 L/100km (1:17.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 152 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1860 kg |
| Massa ledig voertuig | 1760 kg |
| Toegestane max. massa | 2395 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2922 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (4969 mm) tot 5.1 meter (5070 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1911 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1388 mm) tot 1.4 meter (1430 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 535 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1390 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 1 oktober 2021 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 31 augustus 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 2x Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Keuring van 1 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 augustus 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 4 januari 2021 | Huidige eigenaar, 1958 dagen in bezit |
| 31 december 2019 | 370 dagen in bezit |
