AUDI A5 CABRIOLET
Dit kenteken behoort tot een AUDI A5 CABRIOLET personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.195. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 238 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A5 CABRIOLET (2010 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 51help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.195 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.3 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 2.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 2-KZK-16. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 augustus 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 16 augustus 2013 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 augustus 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 16 augustus 2013 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €11.397Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type AUDI A5 CABRIOLET is €9.979 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 20 augustus 2025
| Datum | 20 augustus 2025 |
| Vraagprijs | €11.950 |
| Plaats | Heerhugowaard |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Motorcode | CDN |
| Tankinhoud | 61 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.5 L/100km (1:10.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.6 L/100km (1:15.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.7 L/100km (1:13.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 179 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1810 kg |
| Massa ledig voertuig | 1710 kg |
| Toegestane max. massa | 2235 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2758 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (861 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1014 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4625 mm) tot 4.8 meter (4780 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1854 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2020 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1366 mm) tot 1.4 meter (1386 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 320 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 750 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 11 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 28 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
Keuring van 13 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 juli 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 4 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 31 augustus 2025 | Huidige eigenaar, 263 dagen in bezit |
| 26 juli 2025 | 36 dagen in bezit |
| 21 juli 2025 | 5 dagen in bezit |
| 18 juli 2025 | 3 dagen in bezit |
| 16 augustus 2013 | 4354 dagen in bezit |
