VOLVO S80
Dit kenteken behoort tot een VOLVO S80 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.184. de personenauto beschikt over een 185 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 225 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | S80 (2007 - 2010)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 51help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.184 |
| Vermogen | 136 KW / 185 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 1786 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 19-XN-JF. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 20 juli 2007 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 20 juli 2007 |
| Eerste toelating Nederland | 20 juli 2007 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 136 KW / 185 PK |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Motorcode | D5244T(4) |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 L/100km (1:13.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 193 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1660 kg |
| Massa ledig voertuig | 1560 kg |
| Toegestane max. massa | 2200 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2835 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4851 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1893 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1493 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 18 juni 2021 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 18 juni 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 20 augustus 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 2 augustus 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bewegingsmogelijkheden parkeerrem beperkt |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Recente tenaamstellingen
| 12 mei 2020 | Huidige eigenaar, 2188 dagen in bezit |
