LEXUS RX450H
Dit kenteken behoort tot een LEXUS RX450H personenauto en heeft een nieuwwaarde van €92.455. de personenauto beschikt over een 249 PK sterke 3456 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 200 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LEXUS |
| Model | RX450H (2009 - 2012)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 234help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €92.455 |
| Vermogen | 183 KW / 249 PK |
| Koppel | 317 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.8 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Continu variabele transmissie |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 297 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 19-LFF-1. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 31 maart 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 31 maart 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 31 maart 2010 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €438 |
| FRIESLAND | €432 |
| DRENTHE | €431 |
| OVERIJSSEL | €414 |
| FLEVOLAND | €419 |
| GELDERLAND | €442 |
| UTRECHT | €422 |
| NOORD HOLLAND | €414 |
| ZUID HOLLAND | €453 |
| ZEELAND | €418 |
| NOORD BRABANT | €423 |
| LIMBURG | €425 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 24 januari 2025
| Datum | 24 januari 2025 |
| Kilometerstand | 278.000 km |
| Vraagprijs | €9.950 |
| Plaats | Made |
Motor
| Fabrikant | TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA |
| Motorinhoud | 3456 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Aantal electromotoren | 2 |
| Vermogen | 183 KW / 249 PK |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Motorcode | 2GR-FXE |
| Tankinhoud | 65 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.4 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 11.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Accu
| Soort | Nikkel-metaalhydride (NiMH) |
| Bevestigingsplaats | Onder de achterbank |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | 6.6 L/100km (1:15.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.3 L/100km (1:15.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 148 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2185 kg |
| Massa ledig voertuig | 2085 kg |
| Toegestane max. massa | 2700 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2740 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 1.0 meter (1000 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1030 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4770 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1885 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2120 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1685 mm) tot 1.7 meter (1725 mm) |
| Draaicirkel | 12.2 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 496 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1570 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 19 juni 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 2 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 1x Remlicht lichtoppervlak >25% afgenomen |
Keuring van 12 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 20 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 19 mei 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 22 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 19 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
Keuring van 27 maart 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
Keuring van 5 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 3 februari 2025 | Huidige eigenaar, 433 dagen in bezit |
| 27 januari 2025 | 7 dagen in bezit |
| 23 januari 2025 | 4 dagen in bezit |
| 18 april 2018 | 2472 dagen in bezit |
