VOLVO XC60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.174. de personenauto beschikt over een 185 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 200 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 10.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 (2008 - 2012)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 220help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BRUIN |
| Nieuwprijs | €72.174 |
| Vermogen | 136 KW / 185 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 1873 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2021 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 18-HFK-4. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 3 november 2008 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 3 november 2008 |
| Eerste toelating Nederland | 3 november 2008 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 136 KW / 185 PK |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Motorcode | D5244T(4) |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12.65 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.9 L/100km (1:9.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.3 L/100km (1:12.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 219 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1816 kg |
| Massa ledig voertuig | 1716 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2774 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4627 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1891 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1713 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 495 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1455 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 4 april 2021 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 4 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Keuring van 1 februari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Recente tenaamstellingen
| 12 februari 2021 | Huidige eigenaar, 1924 dagen in bezit |
| 30 januari 2021 | 13 dagen in bezit |
| 7 januari 2014 | 2580 dagen in bezit |
