BMW 6ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 6ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €118.058. de personenauto beschikt over een 258 PK sterke 2996 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 6ER REIHE (2005 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 39help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €118.058 |
| Vermogen | 190 KW / 258 PK |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.2 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 17-TD-HH. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 10 juli 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 10 juli 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 10 juli 2006 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2996 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 190 KW / 259 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N52B30A |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 14.2 L/100km (1:7.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.5 L/100km (1:13.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.9 L/100km (1:10.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 238 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1795 kg |
| Massa ledig voertuig | 1695 kg |
| Toegestane max. massa | 2120 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2780 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4820 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1855 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1373 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 300 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 350 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 5 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 25 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 23 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 16 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 5 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 17 augustus 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 12 augustus 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 2 augustus 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 augustus 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Recente tenaamstellingen
| 9 april 2009 | Huidige eigenaar, 6210 dagen in bezit |
