VOLVO XC90
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC90 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.154. de personenauto beschikt over een 163 PK sterke 2401 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 185 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 12.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 (2004 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 230help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | GROEN |
| Nieuwprijs | €72.154 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Koppel | 340 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.3 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 248 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Niet geregistreerdDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 17-RD-TR. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 21 februari 2005 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 21 februari 2005 |
| Eerste toelating Nederland | 21 februari 2005 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €745 |
| FRIESLAND | €739 |
| DRENTHE | €739 |
| OVERIJSSEL | €723 |
| FLEVOLAND | €727 |
| GELDERLAND | €749 |
| UTRECHT | €729 |
| NOORD HOLLAND | €722 |
| ZUID HOLLAND | €759 |
| ZEELAND | €726 |
| NOORD BRABANT | €730 |
| LIMBURG | €733 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 24 januari 2025
| Datum | 24 januari 2025 |
| Kilometerstand | 464.836 km |
| Vraagprijs (28 januari 2025) | €3.249 |
| Vraagprijs (24 januari 2025) | €3.499 |
| Plaats | Eelde |
Advertentie van 22 februari 2024
| Datum | 22 februari 2024 |
| Kilometerstand | 453.988 km |
| Vraagprijs | Onbekend |
| Plaats | Groningen |
Advertentie van 22 januari 2024
| Datum | 22 januari 2024 |
| Kilometerstand | 453.988 km |
| Vraagprijs | €4.990 |
| Plaats | Groningen |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION (NL) |
| Motorinhoud | 2401 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Motorcode | D5244T |
| Tankinhoud | 72 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11.8 L/100km (1:8.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.4 L/100km (1:13.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9 L/100km (1:11.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 239 g/km |
| Milieuklasse | EURO 3 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2144 kg |
| Massa ledig voertuig | 2044 kg |
| Toegestane max. massa | 2735 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2857 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4798 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1898 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1743 mm) tot 1.8 meter (1781 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 249 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 2404 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 11 september 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 20 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Keuring van 11 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling |
| Aandachtspunt | 1x Mistlicht voor onjuist afgesteld |
Keuring van 17 augustus 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 7 september 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuurkogel te veel speling |
Keuring van 11 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 december 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 30 november 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Keuring van 20 december 2017
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Remslang ernstig misvormd |
| Aandachtspunt | 1x Deur niet op normale wijze te openen |
Recente tenaamstellingen
| 15 januari 2025 | Huidige eigenaar, 487 dagen in bezit |
| 24 februari 2024 | 326 dagen in bezit |
| 20 januari 2024 | 35 dagen in bezit |
| 11 september 2020 | 1226 dagen in bezit |
