AUDI A6
Dit kenteken behoort tot een AUDI A6 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €59.101. de personenauto beschikt over een 179 PK sterke 2698 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 225 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A6 (2007 - 2011)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 35help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €59.101 |
| Vermogen | 132 KW / 179 PK |
| Koppel | 380 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.3 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Continu variabele transmissie |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 7 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 4 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 3 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 16-ZN-VD. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 8 april 2008 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 8 april 2008 |
| Eerste toelating Nederland | 8 april 2008 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 19 maart 2026
| Datum | 19 maart 2026 |
| Kilometerstand | 332.087 km |
| Vraagprijs | €3.990 |
| Plaats | Ruinerwold |
Advertentie van 16 februari 2026
| Datum | 16 februari 2026 |
| Kilometerstand | 332.087 km |
| Vraagprijs | €3.990 |
| Plaats | Ruinerwold |
Advertentie van 15 januari 2026
| Datum | 15 januari 2026 |
| Kilometerstand | 332.087 km |
| Vraagprijs | €3.990 |
| Plaats | Ruinerwold |
Advertentie van 15 december 2025
| Datum | 15 december 2025 |
| Kilometerstand | 332.087 km |
| Vraagprijs | €3.990 |
| Plaats | Ruinerwold |
Advertentie van 12 november 2025
| Datum | 12 november 2025 |
| Kilometerstand | 332.087 km |
| Vraagprijs | €3.990 |
| Plaats | Ruinerwold |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 2698 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 132 KW / 180 PK |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Motorcode | BPP |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8.2 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12 L |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10 L/100km (1:10.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.8 L/100km (1:17.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 L/100km (1:13.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 194 g/km |
| Milieuklasse | Onbekend |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1730 kg |
| Massa ledig voertuig | 1630 kg |
| Toegestane max. massa | 2235 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2857 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4916 mm) tot 5.0 meter (5019 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1855 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1449 mm) tot 1.5 meter (1469 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 546 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 13 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 10 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 27 oktober 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 november 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 27 september 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Keuring van 13 november 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 15 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 25 oktober 2025 | Huidige eigenaar, 172 dagen in bezit |
| 21 december 2021 | 1404 dagen in bezit |
| 4 maart 2020 | 657 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 25 augustus 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250311 |
| Omschrijving | Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.343,392 (waarvan 13.975 in Nederland) |
Terugroepactie van 13 januari 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250014 |
| Omschrijving | De motorregeleenheid bevat mogelijk niet de juiste software. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Hierdoor kan de stikstofuitstoot onder bepaalde rijomstandigheden te hoog zijn. |
| Mogelijk gevolg | Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 430.804 (waarvan 700 in Nederland) |
Terugroepactie van 3 februari 2023
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP230027 |
| Omschrijving | Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.343,377 (waarvan 37.294 in Nederland) |
