VOLKSWAGEN CALIFORNIA
Dit kenteken behoort tot een VOLKSWAGEN CALIFORNIA en heeft een nieuwwaarde van €72.183.Algemene kenmerken
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CALIFORNIA |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | BRUIN |
| Nieuwprijs | €72.183 |
| Vermogen | 103 KW / 140 PK |
| Brandstof | diesel |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 2.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 15-LKV-9. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 28 mei 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 28 mei 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 28 mei 2010 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €440 |
| FRIESLAND | €436 |
| DRENTHE | €436 |
| OVERIJSSEL | €426 |
| FLEVOLAND | €429 |
| GELDERLAND | €442 |
| UTRECHT | €430 |
| NOORD HOLLAND | €426 |
| ZUID HOLLAND | €448 |
| ZEELAND | €428 |
| NOORD BRABANT | €431 |
| LIMBURG | €432 |
Motor
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 103 KW / 140 PK |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.4 L/100km (1:9.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.2 L/100km (1:12.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 216 g/km |
| Milieuklasse | Onbekend |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2419 kg |
| Massa ledig voertuig | 2319 kg |
| Toegestane max. massa | 3000 kg |
Ruimte en afmetingen
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 1 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 1 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 september 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 22 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 oktober 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 7 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 oktober 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 oktober 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 13 augustus 2025 | Huidige eigenaar, 281 dagen in bezit |
| 9 mei 2025 | 96 dagen in bezit |
| 19 april 2025 | 20 dagen in bezit |
| 6 juni 2024 | 317 dagen in bezit |
| 17 mei 2023 | 386 dagen in bezit |
| 9 februari 2023 | 97 dagen in bezit |
| 23 januari 2023 | 17 dagen in bezit |
| 23 oktober 2013 | 3379 dagen in bezit |
