VOLVO XC70
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC70 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.189. de personenauto beschikt over een 238 PK sterke 3192 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 215 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC70 (2007 - 2011)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 253help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.189 |
| Vermogen | 175 KW / 238 PK |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 6 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 14-ZF-RR. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 januari 2008 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 januari 2008 |
| Eerste toelating Nederland | 22 januari 2008 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 3192 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 175 KW / 238 PK |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Motorcode | B6324S |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 16.4 L/100km (1:6.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 6.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8.5 L/100km (1:11.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.8 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11.4 L/100km (1:8.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 272 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1829 kg |
| Massa ledig voertuig | 1729 kg |
| Toegestane max. massa | 2400 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2815 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4838 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1890 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1604 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 7 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Lichtbeeld dimlicht onjuist |
Keuring van 9 november 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 november 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 november 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 29 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 januari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 januari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 5 juli 2024 | Huidige eigenaar, 673 dagen in bezit |
| 21 september 2011 | 4671 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 september 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200327 |
| Omschrijving | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.183,701 (waarvan 102.166 in Nederland) |
