BMW X REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW X REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.198. de personenauto beschikt over een 217 PK sterke 2993 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X REIHE (2005 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 40help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.198 |
| Vermogen | 160 KW / 217 PK |
| Koppel | 500 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.3 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 1251 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2021 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 12-SN-NX. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
| Eerste toelating wereldwijd | 17 maart 2006 |
| Eerste toelating Nederland | (Nog) niet bekend |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €20.112Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type X REIHE is €22.782 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type X REIHE maar 2 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €790 |
| FRIESLAND | €783 |
| DRENTHE | €783 |
| OVERIJSSEL | €766 |
| FLEVOLAND | €770 |
| GELDERLAND | €794 |
| UTRECHT | €773 |
| NOORD HOLLAND | €766 |
| ZUID HOLLAND | €805 |
| ZEELAND | €770 |
| NOORD BRABANT | €774 |
| LIMBURG | €777 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2993 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 160 KW / 218 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | 306D2 |
| Tankinhoud | 93 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 12 L/100km (1:8.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8 L/100km (1:12.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.4 L/100km (1:10.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 250 g/km |
| Milieuklasse | EURO 3 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2180 kg |
| Massa ledig voertuig | 2080 kg |
| Toegestane max. massa | 2695 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2820 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4667 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1872 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2180 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1715 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 465 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1550 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 17 december 2022 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 december 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Fusee(kogel) te veel speling |
Keuring van 15 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 maart 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 23 maart 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
Recente tenaamstellingen
| 19 november 2021 | Huidige eigenaar, 1644 dagen in bezit |
| 24 april 2020 | 574 dagen in bezit |
