BUERSTNER BUT726
Dit kenteken behoort tot een BUERSTNER BUT726 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.203. de personenauto beschikt over een 130 PK sterke 2287 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 140 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BUERSTNER |
| Model | BUT726 (2010 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 10help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | GEEL |
| Nieuwprijs | €72.203 |
| Vermogen | 96 KW / 130 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 13 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 10-TZZ-7. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 10 mei 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 10 mei 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 10 mei 2012 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €597 |
| FRIESLAND | €592 |
| DRENTHE | €592 |
| OVERIJSSEL | €578 |
| FLEVOLAND | €582 |
| GELDERLAND | €601 |
| UTRECHT | €584 |
| NOORD HOLLAND | €578 |
| ZUID HOLLAND | €609 |
| ZEELAND | €581 |
| NOORD BRABANT | €585 |
| LIMBURG | €587 |
Motor
| Fabrikant | BURSTNER GMBH |
| Motorinhoud | 2287 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 96 KW / 131 PK |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Motorcode | F1AE0481N |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 3090 kg |
| Massa ledig voertuig | 2990 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 4.0 meter (4035 mm) |
| Lengte | 7.4 meter (7400 mm) tot 7.5 meter (7500 mm) |
| Breedte | 2.2 meter (2200 mm) tot 2.3 meter (2300 mm) |
| Hoogte | 2.8 meter (2750 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 juni 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 14 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 2x Retroreflector vertoont gebrek |
Keuring van 28 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 25 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 mei 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 26 maart 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 maart 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 30 juli 2023 | Huidige eigenaar, 1014 dagen in bezit |
| 4 april 2014 | 3404 dagen in bezit |
