PORSCHE CAYENNE DIESEL
Dit kenteken behoort tot een PORSCHE CAYENNE DIESEL personenauto en heeft een nieuwwaarde van €118.095. de personenauto beschikt over een 245 PK sterke 2967 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 220 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE DIESEL (2013 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 120help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €118.095 |
| Vermogen | 180 KW / 245 PK |
| Koppel | 550 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.8 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 2567 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 1-TNP-43. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 3 april 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 3 april 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 3 april 2014 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €790 |
| FRIESLAND | €783 |
| DRENTHE | €783 |
| OVERIJSSEL | €766 |
| FLEVOLAND | €770 |
| GELDERLAND | €794 |
| UTRECHT | €773 |
| NOORD HOLLAND | €766 |
| ZUID HOLLAND | €805 |
| ZEELAND | €770 |
| NOORD BRABANT | €774 |
| LIMBURG | €777 |
Motor
| Fabrikant | DR.ING. H.C. F. PORSCHE AG |
| Motorinhoud | 2967 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 180 KW / 245 PK |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Motorcode | CRC |
| Tankinhoud | 85 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 189 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 J |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2155 kg |
| Massa ledig voertuig | 2055 kg |
| Toegestane max. massa | 2840 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2895 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4846 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1939 mm) tot 2.0 meter (1954 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1697 mm) tot 1.7 meter (1721 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 670 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1780 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 5 april 2019 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 7 juli 2018 | Huidige eigenaar, 2839 dagen in bezit |
