PORSCHE 911 CARRERA
Dit kenteken behoort tot een PORSCHE 911 CARRERA personenauto en heeft een nieuwwaarde van €146.266. de personenauto beschikt over een 345 PK sterke 3614 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 287 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | PORSCHE |
| Model | 911 CARRERA (2010 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 16help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €146.266 |
| Vermogen | 254 KW / 345 PK |
| Koppel | 390 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 09-RDT-4. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 29 april 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 29 april 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 29 april 2011 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | DR.ING. H.C. F. PORSCHE AG |
| Motorinhoud | 3614 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 254 KW / 346 PK |
| Topsnelheid | 287 km/h |
| Motorcode | MA102 |
| Tankinhoud | 64 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 28.9 L |
| Geluidsniveau stationair | 94 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 14.9 L/100km (1:6.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 6.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.9 L/100km (1:10.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 233 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1605 kg |
| Massa ledig voertuig | 1505 kg |
| Toegestane max. massa | 1910 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.4 meter (2350 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4435 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1808 mm) |
| Hoogte | 1.3 meter (1300 mm) tot 1.3 meter (1310 mm) |
| Draaicirkel | 10.9 M |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 135 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 29 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 29 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 januari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 24 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 18 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 januari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 21 januari 2022 | Huidige eigenaar, 1545 dagen in bezit |
| 17 december 2021 | 35 dagen in bezit |
| 21 december 2011 | 3649 dagen in bezit |
