VOLVO V70
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V70 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €54.674. de personenauto beschikt over een 163 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 10 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V70 (2007 - 2010)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 227help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €54.674 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Koppel | 340 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 872 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 5 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2022 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 08-XJ-JD. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 15 juni 2007 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 15 juni 2007 |
| Eerste toelating Nederland | 15 juni 2007 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION (NL) |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | D5244T5 |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 10.5 L/100km (1:9.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.9 L/100km (1:12.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 209 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1653 kg |
| Massa ledig voertuig | 1553 kg |
| Toegestane max. massa | 2180 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2755 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4720 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1804 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1464 mm) tot 1.5 meter (1488 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 485 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1641 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 november 2023 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 15 november 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 17 november 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 25 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 2x Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt | 2x Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
| Aandachtspunt | 2x (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 10 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 7 november 2018
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt | 2x Achterlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 7 november 2017
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Recente tenaamstellingen
| 22 juni 2023 | Huidige eigenaar, 1023 dagen in bezit |
| 17 maart 2018 | 1923 dagen in bezit |
