BMW X3 2.5SI
Dit kenteken behoort tot een BMW X3 2.5SI personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.166. de personenauto beschikt over een 217 PK sterke 2497 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X3 2.5SI (2006 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 238help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.166 |
| Vermogen | 160 KW / 217 PK |
| Koppel | 250 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 3.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 05-XK-JZ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 27 juni 2007 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 27 juni 2007 |
| Eerste toelating Nederland | 27 juni 2007 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2497 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 160 KW / 218 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | N52B25A* |
| Tankinhoud | 67 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 14.1 L/100km (1:7.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.8 L/100km (1:12.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.8 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.1 L/100km (1:9.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 243 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1830 kg |
| Massa ledig voertuig | 1730 kg |
| Toegestane max. massa | 2300 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2795 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (821 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (953 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4569 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1853 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (1987 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1674 mm) |
| Draaicirkel | 11.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 480 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1560 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 30 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 20 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 juli 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
Keuring van 23 augustus 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Keuring van 30 augustus 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 23 augustus 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 augustus 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 13 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 juni 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 2 september 2020 | Huidige eigenaar, 2087 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 juli 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250247 |
| Omschrijving | Na enkele jaren kan er door luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen bij de bestuurdersairbag een defect ontstaan aan de gasgenerator. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.452,503 (waarvan 49.614 in Nederland) |
