AUDI A5
Dit kenteken behoort tot een AUDI A5 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €59.123. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 246 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A5 (2010 - 2014)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 5help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | coupe |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €59.123 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.5 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 34 dagen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 05-RFX-6. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 20 mei 2011 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 20 mei 2011 |
| Eerste toelating Nederland | 20 mei 2011 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Motorcode | CDN |
| Tankinhoud | 64 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.7 L/100km (1:10.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.8 L/100km (1:17.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 L/100km (1:13.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 169 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 F |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1575 kg |
| Massa ledig voertuig | 1475 kg |
| Toegestane max. massa | 2000 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2758 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4625 mm) tot 4.8 meter (4780 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1854 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1362 mm) tot 1.4 meter (1382 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 455 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 829 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 mei 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 2 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 17 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 mei 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 25 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
Recente tenaamstellingen
| 24 augustus 2013 | Huidige eigenaar, 4617 dagen in bezit |
