ADRIA MOBIL CORAL A 670SL
Dit kenteken behoort tot een ADRIA MOBIL CORAL A 670SL personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.150. de personenauto beschikt over een 130 PK sterke 2287 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 140 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | ADRIA MOBIL |
| Model | CORAL A 670SL (2009 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 6help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.150 |
| Vermogen | 96 KW / 130 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 12 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 05-LBL-3. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 23 april 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 23 april 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 23 april 2010 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €597 |
| FRIESLAND | €592 |
| DRENTHE | €592 |
| OVERIJSSEL | €578 |
| FLEVOLAND | €582 |
| GELDERLAND | €601 |
| UTRECHT | €584 |
| NOORD HOLLAND | €578 |
| ZUID HOLLAND | €609 |
| ZEELAND | €581 |
| NOORD BRABANT | €585 |
| LIMBURG | €587 |
Motor
| Fabrikant | ADRIA MOBIL D.O.O. |
| Motorinhoud | 2287 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 96 KW / 131 PK |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Motorcode | F1AE0481N |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 3110 kg |
| Massa ledig voertuig | 3010 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 4.0 meter (4035 mm) |
| Lengte | 7.4 meter (7390 mm) tot 8.3 meter (8335 mm) |
| Breedte | 2.3 meter (2299 mm) |
| Hoogte | 3.1 meter (3085 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 6 mei 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 1 mei 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 april 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
Keuring van 19 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
Keuring van 24 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
Keuring van 16 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 18 april 2013 | Huidige eigenaar, 4769 dagen in bezit |
