BMW 5ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 5ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.183. de personenauto beschikt over een 197 PK sterke 2993 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 232 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 5ER REIHE (2009 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 29help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.183 |
| Vermogen | 145 KW / 197 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 54 dagen |
| APK Aandachtspunten | 6 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 03-KHN-1. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 27 november 2009 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 27 november 2009 |
| Eerste toelating Nederland | 27 november 2009 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 2993 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 145 KW / 197 PK |
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Motorcode | 306D3 |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.8 L |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.6 L/100km (1:11.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.4 L/100km (1:18.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.6 L/100km (1:15.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 176 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1765 kg |
| Massa ledig voertuig | 1665 kg |
| Toegestane max. massa | 2290 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2886 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4843 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1846 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1491 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 500 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1650 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 6 juli 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 19 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt | 1x Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 4 juni 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 16 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 6 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Remlicht lichtoppervlak >25% afgenomen |
Keuring van 14 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 22 juni 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 juni 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 november 2023 | Huidige eigenaar, 916 dagen in bezit |
| 5 juli 2013 | 3778 dagen in bezit |
