MERCEDES-BENZ E 280
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 280 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.166. de personenauto beschikt over een 231 PK sterke 2997 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 248 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 280 (2005 - 2008)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 58help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.166 |
| Vermogen | 170 KW / 231 PK |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.3 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 3.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 02-TH-GJ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 8 september 2006 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 8 september 2006 |
| Eerste toelating Nederland | 8 september 2006 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2997 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 170 KW / 232 PK |
| Topsnelheid | 248 km/h |
| Motorcode | 272943 |
| Tankinhoud | 65 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 13.5 L/100km (1:7.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.4 L/100km (1:10.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 224 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1675 kg |
| Massa ledig voertuig | 1575 kg |
| Toegestane max. massa | 2175 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2854 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (869 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1133 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4818 mm) tot 4.8 meter (4850 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1822 mm) tot 1.8 meter (1830 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2063 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1420 mm) tot 1.5 meter (1470 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 540 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 18 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 18 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 november 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Fusee(kogel) te veel speling |
Keuring van 25 september 2023
| Resultaat | Afgekeurd |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| Aandachtspunt | 1x Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 22 augustus 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 september 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 september 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
Keuring van 3 september 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 10 december 2008 | Huidige eigenaar, 6359 dagen in bezit |
