VOLVO XC70
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC70 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.174. de personenauto beschikt over een 286 PK sterke 2953 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC70 (2008 - 2012)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 35help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.174 |
| Vermogen | 210 KW / 286 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 01-HRV-3. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 11 februari 2009 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 11 februari 2009 |
| Eerste toelating Nederland | 11 februari 2009 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2953 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 210 KW / 286 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | B6304T(2) |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7.4 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 8.9 L |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 17.2 L/100km (1:5.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 5.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8.5 L/100km (1:11.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.8 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11.7 L/100km (1:8.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 8.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 279 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1844 kg |
| Massa ledig voertuig | 1744 kg |
| Toegestane max. massa | 2410 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2815 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 1.0 meter (979 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1045 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4838 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1890 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2119 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1604 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 575 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1600 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 1 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 22 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 21 oktober 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 20 oktober 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 14 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 oktober 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 september 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 november 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 3 november 2017 | Huidige eigenaar, 3117 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 september 2020
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP200327 |
| Omschrijving | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.183,701 (waarvan 102.166 in Nederland) |
