VOLVO XC60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.163. de personenauto beschikt over een 250 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 47help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.163 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 184 KW / 250 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 10 KW / 13 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 23 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken S-406-BK. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 21 juni 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 27 december 2022 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 21 juni 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 27 december 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €10.144Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type XC60 is €10.549 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 7 maart 2024
| Datum | 7 maart 2024 |
| Kilometerstand | 11.654 km |
| Vraagprijs | €55.480 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 5 februari 2024
| Datum | 5 februari 2024 |
| Kilometerstand | 11.654 km |
| Vraagprijs (15 februari 2024) | €55.480 |
| Vraagprijs (5 februari 2024) | €56.480 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 5 januari 2024
| Datum | 5 januari 2024 |
| Kilometerstand | 11.654 km |
| Vraagprijs (31 januari 2024) | €56.480 |
| Vraagprijs (5 januari 2024) | €56.880 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 5 december 2023
| Datum | 5 december 2023 |
| Kilometerstand | 11.654 km |
| Vraagprijs (9 december 2023) | €56.880 |
| Vraagprijs (5 december 2023) | €57.880 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 4 november 2023
| Datum | 4 november 2023 |
| Kilometerstand | 11.654 km |
| Vraagprijs (23 november 2023) | €57.880 |
| Vraagprijs (4 november 2023) | €58.880 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 4 oktober 2023
| Datum | 4 oktober 2023 |
| Kilometerstand | 11.654 km |
| Vraagprijs (4 november 2023) | €58.880 |
| Vraagprijs (4 oktober 2023) | €59.880 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 3 september 2023
| Datum | 3 september 2023 |
| Kilometerstand | 11.654 km |
| Vraagprijs (7 september 2023) | €59.880 |
| Vraagprijs (3 september 2023) | €60.899 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 3 augustus 2023
| Datum | 3 augustus 2023 |
| Kilometerstand | 11.654 km |
| Vraagprijs (10 augustus 2023) | €60.899 |
| Vraagprijs (3 augustus 2023) | €62.745 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 3 juli 2023
| Datum | 3 juli 2023 |
| Kilometerstand | 11.654 km |
| Vraagprijs (18 juli 2023) | €62.745 |
| Vraagprijs (3 juli 2023) | €62.899 |
| Plaats | Apeldoorn |
Advertentie van 2 juni 2023
| Datum | 2 juni 2023 |
| Kilometerstand | 11.654 km |
| Vraagprijs | €62.899 |
| Plaats | Apeldoorn |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 184 KW / 251 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 10 KW / 14 PK |
| Motorcode | B420T2 |
| Tankinhoud | 71 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.1 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 158 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1869 kg |
| Massa ledig voertuig | 1769 kg |
| Toegestane max. massa | 2400 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2865 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (872 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (951 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4708 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1902 mm) tot 1.9 meter (1939 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2117 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1641 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 483 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1410 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 10 april 2028 |
Eerdere keuringen
Keuring van 10 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 28 maart 2024 | Huidige eigenaar, 779 dagen in bezit |
| 7 februari 2023 | 415 dagen in bezit |
| 6 februari 2023 | 1 dagen in bezit |
| 27 december 2022 | 41 dagen in bezit |
