VOLVO XC60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.204. de personenauto beschikt over een 250 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 659help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.204 |
| Vermogen | 184 KW / 250 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken RP-546-G. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 januari 2018 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 januari 2018 |
| Eerste toelating Nederland | 12 januari 2018 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen | 184 KW / 251 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | B4204T26 |
| Tankinhoud | 71 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.1 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.4 L/100km (1:10.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 L/100km (1:13.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 168 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1766 kg |
| Massa ledig voertuig | 1666 kg |
| Toegestane max. massa | 2400 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2865 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (872 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (951 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4688 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1902 mm) tot 1.9 meter (1939 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2117 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1641 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 483 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1410 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 11 oktober 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 29 november 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 december 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 15 oktober 2024 | Huidige eigenaar, 579 dagen in bezit |
| 17 juli 2024 | 90 dagen in bezit |
| 12 januari 2018 | 2378 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 28 oktober 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200427 |
| Omschrijving | De moer van de voorste wisserarm zit mogelijk niet goed vast. Als gevolg blijft de wisserarm niet in de juiste positie. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Verminderen van de wisserfunctie en verminderen van het zicht op de weg. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 535.751 (waarvan 7.360 in Nederland) |
Terugroepactie van 28 januari 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190059 |
| Omschrijving | De elektrisch bedienbare hefarmen van de achterklep kunnen in koud klimaat bevriezen en slecht gaan werken. De hefarmen kunnen daarbij losraken van de klep. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Een interne veer kan loskomen en met aanzienlijke kracht in achterwaardse richting wegspringen. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 166.977 (waarvan 2.614 in Nederland) |
