MERCEDES-BENZ EQB 300 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ EQB 300 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.183.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | EQB 300 4MATIC (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 120help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.183 |
| Vermogen | 168 KW / 228 PK |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 20.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-991-NF. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 26 januari 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 12 oktober 2022 geïmporteerd naar Nederland.
| Eerste toelating wereldwijd | 26 januari 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 12 oktober 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €306 |
| FRIESLAND | €302 |
| DRENTHE | €301 |
| OVERIJSSEL | €289 |
| FLEVOLAND | €293 |
| GELDERLAND | €309 |
| UTRECHT | €295 |
| NOORD HOLLAND | €289 |
| ZUID HOLLAND | €317 |
| ZEELAND | €292 |
| NOORD BRABANT | €296 |
| LIMBURG | €297 |
Motor
| Fabrikant | MERCEDES-BENZ AG |
| Vermogen | 168 KW / 229 PK |
| Motorcode | EM0021 |
| Geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2175 kg |
| Massa ledig voertuig | 2075 kg |
| Toegestane max. massa | 2770 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2829 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4684 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1834 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1690 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 januari 2028 |
Eerdere keuringen
Keuring van 21 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 12 oktober 2022 | Huidige eigenaar, 1317 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 4 maart 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220091 |
| Omschrijving | De kunststof wielboogdelen op de achterdeuren zijn mogelijk niet voldoende goed bevestigd. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De kunststof wielboogdelen van de achterdeuren kunnen mogelijk loskomen en verloren worden. Hierdoor kan het risico op ongeval of verwonding van de andere weggebruikers toenemen. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 892 (waarvan 59 in Nederland) |
