BMW X1 XDRIVE23I
Dit kenteken behoort tot een BMW X1 XDRIVE23I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.188. de personenauto beschikt over een 204 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X1 XDRIVE23I (2022 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 82help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.188 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 150 KW / 204 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 14 KW / 19 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 6 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken R-419-SV. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 19 november 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 19 november 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 19 november 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 150 KW / 204 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 14 KW / 19 PK |
| Motorcode | B48A20P |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1730 kg |
| Massa ledig voertuig | 1630 kg |
| Toegestane max. massa | 2220 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2692 mm) |
| Lengte | 4.5 meter (4500 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1845 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1642 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 19 november 2026 |
Recente tenaamstellingen
| 19 november 2022 | Huidige eigenaar, 1275 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 14 februari 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP240046 |
| Omschrijving | In het remsysteem kan een signaalstoring optreden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Uitvallen van de remkrachtondersteuning- en remassistentie. Er wordt dan gewaarschuwd. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 371.756 (waarvan 5.149 in Nederland) |
Terugroepactie van 17 april 2023
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP230151 |
| Omschrijving | De veiligheidsgordels kunnen tijdens het installeren tussen de interieurbekleding zijn geklemd. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Niet goed werken en uitrollen van de veiligheidsgordel. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 49.379 (waarvan 1.274 in Nederland) |
