FORD EDGE
Dit kenteken behoort tot een FORD EDGE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de personenauto beschikt over een 209 PK sterke 1997 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 211 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | FORD |
| Model | EDGE (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 53help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen | 154 KW / 209 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.4 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 352 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JX-210-B. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 juni 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 juni 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 30 juni 2016 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 12 april 2024
| Datum | 12 april 2024 |
| Kilometerstand | 148.912 km |
| Vraagprijs | €25.000 |
| Plaats | Delft |
Motor
| Fabrikant | FORD MOTOR COMPANY |
| Motorinhoud | 1997 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 154 KW / 210 PK |
| Topsnelheid | 211 km/h |
| Motorcode | T9CE |
| Tankinhoud | 68.9 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.1 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 11.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 152 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1949 kg |
| Massa ledig voertuig | 1849 kg |
| Toegestane max. massa | 2555 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2848 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4808 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1928 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2184 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1686 mm) tot 1.7 meter (1707 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 800 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1847 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 mei 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 1 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 3 augustus 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 juni 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 29 oktober 2020 | Huidige eigenaar, 2018 dagen in bezit |
| 2 juni 2020 | 149 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 1 oktober 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180440 |
| Omschrijving | De bevestiging van de aircokoppeling kan met een te laag aanhaalmoment zijn vastgedraaid. De poelieplaat van de aircokoppeling kan losraken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Het verliezen en op het wegdek vallen van de poelieplaat. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 42.112 (waarvan 148 in Nederland) |
Terugroepactie van 8 juli 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP160230 |
| Omschrijving | Door een softwarefout kunnen bij auto's met adaptieve led-koplampen de koplampen onverwacht worden uitgeschakeld. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Uitval van de koplampen. De koplampen kunnen weer ingeschakeld worden door het contact uit- en aan te zetten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 74.740 (waarvan 2.674 in Nederland) |
