MERCEDES-BENZ C 220 CDI
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ C 220 CDI personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.168. de personenauto beschikt over een 170 PK sterke 2148 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 228 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 220 CDI (2008 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 78help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.168 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.4 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 5 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 4.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | 2 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 82-GBG-4. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 mei 2008 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 mei 2008 |
| Eerste toelating Nederland | 22 mei 2008 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €520 |
| FRIESLAND | €516 |
| DRENTHE | €516 |
| OVERIJSSEL | €505 |
| FLEVOLAND | €508 |
| GELDERLAND | €522 |
| UTRECHT | €510 |
| NOORD HOLLAND | €505 |
| ZUID HOLLAND | €529 |
| ZEELAND | €508 |
| NOORD BRABANT | €510 |
| LIMBURG | €512 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 29 januari 2026
| Datum | 29 januari 2026 |
| Kilometerstand | 286.327 km |
| Vraagprijs | €6.499 |
| Plaats | Krimpen aan den IJssel |
Advertentie van 11 december 2025
| Datum | 11 december 2025 |
| Kilometerstand | 286.327 km |
| Vraagprijs | €6.499 |
| Plaats | Krimpen aan den IJssel |
Advertentie van 6 november 2025
| Datum | 6 november 2025 |
| Kilometerstand | 286.327 km |
| Vraagprijs (18 november 2025) | €6.499 |
| Vraagprijs (6 november 2025) | €5.999 |
| Plaats | Krimpen aan den IJssel |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2148 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Motorcode | 646811 |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 6 L |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.2 L/100km (1:10.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.7 L/100km (1:14.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 177 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1605 kg |
| Massa ledig voertuig | 1505 kg |
| Toegestane max. massa | 2090 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2760 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (765 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1056 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4581 mm) tot 4.7 meter (4721 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1770 mm) tot 1.8 meter (1782 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2020 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1429 mm) tot 1.4 meter (1447 mm) |
| Draaicirkel | 10.84 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 475 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 6 oktober 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 6 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 april 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Veer gebroken of gescheurd |
Keuring van 21 april 2021
| Resultaat | Afgekeurd |
| Aandachtspunt | 1x Veer gebroken of gescheurd |
Keuring van 8 mei 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 april 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 april 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 26 oktober 2025 | Huidige eigenaar, 207 dagen in bezit |
| 4 juli 2023 | 845 dagen in bezit |
| 2 juli 2021 | 732 dagen in bezit |
| 14 mei 2021 | 49 dagen in bezit |
| 16 december 2020 | 149 dagen in bezit |
| 12 december 2020 | 4 dagen in bezit |
| 11 december 2020 | 1 dagen in bezit |
| 6 juli 2018 | 889 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van (Nog) niet bekend
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP220378 |
| Omschrijving | Bij bepaalde Maybach S-Klasse voertuigen kunnen sierdelen van derugleuning van beide voorstoelen de airbags voor de achterste inzittenden belemmeren of beschadigen bij een ongeval |
| Mogelijk gevaar (Risico: Onbekend) | (Nog) niet bekend |
| Mogelijk gevolg | Onbekend |
Terugroepactie van 14 juli 2022
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP220263 |
| Omschrijving | Het drijfgas van de bestuurders en passagiersairbag is mogelijk door blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad en een hoge temperatuur aangetast. Hierdoor kunnen de gasgeneratoren van de airbag mogelijk overmatige interne druk creëren. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij activatie van de airbags kunnen metaaldeeltjes uit de behuizing vrijkomen. Tevens is de beschermende functie van de airbags niet gegarandeerd. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 557.209 (waarvan 18.279 in Nederland) |
