AUDI A6
Dit kenteken behoort tot een AUDI A6 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.186. de personenauto beschikt over een 220 PK sterke 2773 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 235 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A6 (2009 - 2012)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 9help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.186 |
| Vermogen | 162 KW / 220 PK |
| Koppel | 280 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.7 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 56 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | 2 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 55-KRN-5. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 22 januari 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 22 januari 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 22 januari 2010 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 22 mei 2025
| Datum | 22 mei 2025 |
| Kilometerstand | 291.059 km |
| Vraagprijs (2 juni 2025) | €10 |
| Vraagprijs (22 mei 2025) | €4.390 |
| Plaats | Kerkrade |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 2773 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 162 KW / 221 PK |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Motorcode | CCE |
| Tankinhoud | 80 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 12.8 L/100km (1:7.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.1 L/100km (1:11.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 214 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1815 kg |
| Massa ledig voertuig | 1715 kg |
| Toegestane max. massa | 2370 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2857 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 1.0 meter (994 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1090 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4927 mm) tot 5.1 meter (5060 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1855 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2030 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1453 mm) tot 1.5 meter (1473 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 546 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 21 maart 2026 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 21 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting glas gerepareerd, bewerkt of verwij |
Keuring van 14 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
Keuring van 1 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt | 1x Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt | 1x Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
Keuring van 25 februari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 5 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 maart 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Remlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijderd |
| Aandachtspunt | 1x Remlichten (alle) werken niet |
| Aandachtspunt | 1x Verlichting; kleur niet volgens voorschriften |
Keuring van 7 februari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 6 juni 2025 | Huidige eigenaar, 344 dagen in bezit |
| 22 mei 2025 | 15 dagen in bezit |
| 6 februari 2014 | 4123 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 25 augustus 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250311 |
| Omschrijving | Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.343,392 (waarvan 13.975 in Nederland) |
Terugroepactie van 3 februari 2023
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP230027 |
| Omschrijving | Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.343,377 (waarvan 37.294 in Nederland) |
