BMW 328I XDRIVE
Dit kenteken behoort tot een BMW 328I XDRIVE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.204. de personenauto beschikt over een 245 PK sterke 1997 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 247 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 328I XDRIVE (2013 - 2017)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 18help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.204 |
| Vermogen | 180 KW / 245 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.2 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 7.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken 2-SZS-54. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 januari 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 januari 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 2 januari 2014 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1997 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 180 KW / 245 PK |
| Topsnelheid | 247 km/h |
| Motorcode | N20B20A |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9 L/100km (1:11.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.7 L/100km (1:17.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 161 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1735 kg |
| Massa ledig voertuig | 1635 kg |
| Toegestane max. massa | 2230 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2920 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4824 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1828 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1508 mm) |
| Draaicirkel | 12.3 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 520 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1600 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 24 december 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 24 december 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 2 november 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 november 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 24 oktober 2017
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 7 oktober 2024 | Huidige eigenaar, 586 dagen in bezit |
| 28 augustus 2024 | 40 dagen in bezit |
| 3 juni 2024 | 86 dagen in bezit |
| 28 mei 2024 | 6 dagen in bezit |
| 27 oktober 2017 | 2405 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van (Nog) niet bekend
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP230024 |
| Omschrijving | De gasgenerator van de airbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De airbag kan mogelijk niet volledig ontvouwen of de metalen huls van de gasgenerator kan openscheuren en de delen kunnen in het interieur terechtkomen. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 358.073 (waarvan 10.934 in Nederland) |
